להורים וילדים
  www.shauli.co.nr
שיר סיפור וספר
יום ג', טז’ באייר תשע”ט
    דף ראשי  |  יהודון מאיר  |  תוכנות מחשב  |  מפת ישראל  |  מילון  |  מצות כיבוד הורים  |  לוח שנה  |  גימטריה  |  ספארי  |  שימושון  |  תמונות מספרות  |  כתובת האתר  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
לחצו לרשימת השמות
המתנה הגדולה מאת הבורא על הקמת מדינה לעם היהודי, אינה קץ הגלות. בכל עת שלעם היהודי צוררים המנסים להשמידו, צריכים אנו לתפילת המהר"ל לקץ הגלות המופיעה בספרו נצח ישראל (פרק מ"ט).
פרסומת
האם נמאס לכם לרוץ אחרי הלקוחות כדי לגבות חוב? האם נמאס לכם לחכות לצ'ק שיגיע בדואר? או האם אתם מארגנים סדנה או מפגש חברים? סוף סוף יש פתרון לכאב הראש של איסוף הכסף מראש. אין צורך לחכות שהלקוח שלכם ייסע לבנק להוציא לכם מזומנים או לשמוע שוב "תבוא מחר, ויהיה לי מזומן". מהיום - כל לקוח יכול לשלם לכם מיד ישירות לחשבון שתפתחו בפייקארד. ההרשמה חינם.
פרסומת
רשת אופטיקה "רואים שקוף", מתוך מותגי החברה Polaroid, Arkadius
פרסומת
פעילויות רבות ומגוונות לילדים והורים
פרסומת
אינטרנט רימון הינה ספקית אינטרנט היחידה בישראל שאינה מוכרת פורנוגרפיה ואלימות בכל מסלוליה !
פרסומת
תוכנת תרגום בכל השפות. להורדה בחינם לחצו על התמונה. התוכנה מקצועית ונותנת חודש ניסיון בחינם. לאחר חודש יש לרכוש רישיון קבוע בעלות זניחה. מומלץ.
פרסומת
לכל המידע הנחוץ לחצו כאן
פרסומת
לחצו כאן, והרשמו לניוזלטר באתר ותקבלו לפני כל חג בדואר אלקטרוני את הלכות החג הקרוב עם הלכות רלוונטיות לאותה שנה
פרסומת
ארגון הפועל בהתנדבות בעזרה וליווי לנשים המעוניינות בשמירת מצוות טהרת הבית
פרסומת
בית ספר וול סטריט, המציע לימודי אנגלית ברחבי העולם, פועל משנת 1972 ב-420 מרכזי לימוד השוכנים ב-23 מדינות, ו-200,000 תלמידים מסיימים בו את לימודי אנגלית כשנה בשנה.
פרסומת
פרסומת
ככה קונים היום יהלומים, מהיצרן לצרכן ללא עלויות של מתווך.
פרסומת
פרסומת
בית הספר הגבוה לטכנולוגיה בירושלים (בג"ט) הוא מוסד להשכלה גבוהה, המשלב לימודים אקדמיים יישומיים עם לימודי תורה במתכונת ישיבה גבוהה לבנים ובמתכונת מדרשה לבנות. לבג"ט הכרה מלאה מהמועצה להשכלה גבוהה של מדינת ישראל ולבוגריו מוענק תואר "בוגר". בבית הספר הגבוה לטכנולוגיה בירושלים פועלים ארבעה מכונים, כאשר גברים ונשים לומדים בקמפוסים נפרדים. התואר ותכנית הלימודים האקדמית זהה בכל אחת ממסגרות הלימודים: מכון לב - בירושלים, לגברים, בשילוב לימודי תורה במתכונת ישיבה גבוהה. מכון נוה - בירושלים, לימודים אקדמיים לגברים בעלי רקע תורני חזק. מכון טל - בירושלים, לנשים בשילוב מדרשה תורנית. מכון לוסטיג - ברמת גן, לבוגרות בית יעקב בשילוב סמינר.
פרסומת
פרסומת
פרסומת
פרסומת
פרסומת
החברה להגנת הטבע משקיעה רבות בחינוך ארוך טווח לידיעת ואהבת הארץ. רשת חינוך סביבתי, חוגי סיירות וטבע ומערך טיילות חינוכית יוצרים שלל חוויות משותפות, מקנים ידע רב ומפתחים אחריות סביבתית וחברתית בקרב ילדים ובני נוער. פעילות ציבורית ומקצועית מגוונת של החברה להגנת הטבע מקדמת שמירה על הסביבה הטבעית והעירונית, מצמצמת זיהומים המסכנים את בריאותנו ושומרת על מרחבים ירוקים ופתוחים לרווחת כולנו.
פרסומת
צפו בסרט תדמית על מוקד השומרון. לקליטה ומיון של בנות שירות לאומי.
פרסומת
תם זמנו של השימוש בכרטיסים או טלפונים הניתנים להעברה בין החברים. מעתה העובדים שלכם יחתימו את כניסתם ויציאתם על ידי שימוש בטביעת אצבע יחיד, וזהו זה. פתרון זה יאפשר לכם לאסוף מידע על זמני הנוכחות האמיתיים של העובדים במקומות שונים בזמן אמת, וקבלת הסיכומים מכל מחשב המחובר לרשת האינטרנט
פרסומת
פרסומת
פארק הקופים מציע למשפחה שלל פעילויות לילדים ולכל המשפחה.
מבזקי חדשות
המומלצים
שירים ומנגינות
לילדים
להורים
 
 
 
לחצו כאן למבזקים האחרונים. אם ברצונכם להתעדכן בכל המבזקים, ניתן לראותם בחלון המבזקים שרץ ואז יש ללחוץ על המבזק הדרוש לכם מתוך רשימת המבזקים שרצים.
 
 
 
 
קישורים לאתרים נחוצים בתחום הרפואה, התחבורה, השוואת מחיר, איתור מיקוד, דפי זהב, מקוואות ... בין הקישורים תמצאו מידע על חשבונות מוגבלים. אל תקבלו שיק ללא בדיקת החשבון יתכן והחשבון מוגבל!